ISOTRA PERGOLA

ISOTRA PERGOLA

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry has been the industry’s standard dummy when an unknown printer.

Stáhnout aplikaci

Máme pro vás skvělou novinku – spustili jsme pro vás uživatelsky přívětivou mobilní aplikaci, ve které si můžete nakonfigurovat vlastní bioklimatickou samonosnou pergolu Artosi. Aplikace je volně ke stažení v Google Play a v App Store. Co všechno naše nová aplikace dokáže? Odpověď naleznete v dnešním článku.

3D model jako základ úspěchu

V naší mobilní aplikaci i webovém konfigurátoru hraje prim detailní 3D model naší pergoly, díky němuž si zákazník může pergolu různě otáčet, měnit velikost a náklon, polohu slunce a stínu a mnoho dalších funkcí. Tento model byl následně použit jako hlavní prvek pro mobilní aplikaci.

Responzivní, intuitivní aplikace

U vývoje aplikace jsme kladli důraz na responzivitu a uživatelsky přívětivé rozhraní. Mysleli jsme samozřejmě i na klienty v zahraničí a díky tomu je naše aplikace k dostání v šesti jazykových mutacích.

A co tedy naše aplikace uživateli umožňuje? Zájemce si může vybrat, zda si pergolu zobrazí v prázdném prostředí, umístí ji do konkrétní fotky, nebo ji zasadí do reálného prostředí snímaného přes kameru jeho chytrého telefonu.

Člověk si v aplikaci může pergolu libovolně natáčet, měnit její rozměry, barvy lamel či stojných noh, doplnit ji o screenové rolety, či si ji zobrazit v konkrétní denní dobu, aby měl představu o poloze slunce a zastíněné oblasti pod pergolou. Díky snímání reálného prostředí si tak pergolu upravujete dle svých představ přesně v místech, kam chcete pergolu posléze umístit.

Jakmile jste spokojeni s návrhem, můžete si pergolu uložit, poslat si ji na e-mail, nebo ji přes aplikaci rovnou poslat jako poptávku k nacenění k nám do Isotry, kde se jí začneme ihned zabývat.

A co dál?

V současnosti aplikaci neustále vylepšujeme a hledáme i ty nejmenší nedostatky, aby byl zážitek pro uživatele co nejpříznivější. Chystáme možnost dynamického počítání ceny přímo v aplikaci, kdy zájemce rovnou uvidí orientační cenu pergoly v závislosti na parametrech, které si v aplikaci navolil.

Věříme, že vám naše aplikace usnadní rozhodování a pomůže vám ve výběru ideální pergoly pro váš domov.

Váš tým ISOTRA.

Stáhnout aplikaci

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Získejte názor odborníka

NEVÁHEJTE

NÁM

NAPSAT

Další kontaktní informace